RN50C6002FRE6
MFR.Part #
RN50C6002FRE6
JLCPCB Part #
C1780201
Description
-65℃~+175℃ 50mW 60kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors