RN50E4872BRSL
MFR.Part #
RN50E4872BRSL
JLCPCB Part #
C1817820
Description
-65℃~+175℃ 48.7kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors