RN55C2612FR36
MFR.Part #
RN55C2612FR36
JLCPCB Part #
C1771808
Description
-65℃~+175℃ 125mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors