RN50E4752FRSL
MFR.Part #
RN50E4752FRSL
JLCPCB Part #
C3409184
Description
-65℃~+175℃ 47.5kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors