CMF601K6200FHBF
MFR.Part #
CMF601K6200FHBF
JLCPCB Part #
C1420795
Description
-55℃~+175℃ 1.62kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors