BFC238371433
MFR.Part #
BFC238371433
JLCPCB Part #
C3784659
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 43nF 900V、2.5kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS