CMF55750K00FER6
MFR.Part #
CMF55750K00FER6
JLCPCB Part #
C1798726
Description
-55℃~+175℃ 500mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors