RN50E4022FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50E4022FBSL
JLCPCB Part #
C1426214
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 40.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors