RN55E4022FBSL
MFR.Part #
RN55E4022FBSL
JLCPCB Part #
C1430084
Description
-65℃~+175℃ 125mW 40.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors