RN50E39R2FBSL
MFR.Part #
RN50E39R2FBSL
JLCPCB Part #
C3532386
Description
-65℃~+175℃ 39.2Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors