RNC50H8062BRB14
MFR.Part #
RNC50H8062BRB14
JLCPCB Part #
C1461147
Description
-65℃~+175℃ 100mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors