RWR81N1R82DRS70
MFR.Part #
RWR81N1R82DRS70
JLCPCB Part #
C3440292
Description
-55℃~+250℃ 1.82Ω 1W Wirewound Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors