RN50E3922BB14
MFR.Part #
RN50E3922BB14
JLCPCB Part #
C3466736
Description
-65℃~+175℃ 39.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors