RN50E8922BB14
MFR.Part #
RN50E8922BB14
JLCPCB Part #
C1408862
Description
-65℃~+175℃ 50mW 89.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors