RN50E3921BB14
MFR.Part #
RN50E3921BB14
JLCPCB Part #
C1431770
Description
-65℃~+175℃ 3.92kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors