RN50E30R0BB14
MFR.Part #
RN50E30R0BB14
JLCPCB Part #
C3557535
Description
-65℃~+175℃ 30Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors