VB10170C-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VB10170C-E3/4W
JLCPCB Part #
C6316194
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 1.03V@5A 170V 5A 90uA@170V TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS