CRCW0402240RDHEDP
MFR.Part #
CRCW0402240RDHEDP
JLCPCB Part #
C3929824
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS