RN50E2492BB14
MFR.Part #
RN50E2492BB14
JLCPCB Part #
C1431719
Description
-65℃~+175℃ 24.9kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors