RN50E2472BB14
MFR.Part #
RN50E2472BB14
JLCPCB Part #
C1409403
Description
-65℃~+175℃ 24.7kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors