RN50E2491FRSL
MFR.Part #
RN50E2491FRSL
JLCPCB Part #
C1806693
Description
-65℃~+175℃ 2.49kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors