RN50E23R2BBSL
MFR.Part #
RN50E23R2BBSL
JLCPCB Part #
C1435382
Description
-65℃~+175℃ 23.2Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors