RN50C6652FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C6652FB14
JLCPCB Part #
C3516305
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 50mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors