RN50E1781FBSL
MFR.Part #
RN50E1781FBSL
JLCPCB Part #
C3418128
Description
-65℃~+175℃ 1.78kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors