Y00111R00000D9L
MFR.Part #
Y00111R00000D9L
JLCPCB Part #
C1477745
Description
-55℃~+125℃ 1W 1Ω ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS