RN50E1581BBSL
MFR.Part #
RN50E1581BBSL
JLCPCB Part #
C1435411
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors