RN50E8251FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50E8251FRSL
JLCPCB Part #
C3459756
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 50mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors