RN50E1240BRSL
MFR.Part #
RN50E1240BRSL
JLCPCB Part #
C1816107
Description
-65℃~+175℃ 124Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors