RN50E1102DRSL
MFR.Part #
RN50E1102DRSL
JLCPCB Part #
C1810319
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors