RN50C16R2FRE6
MFR.Part #
RN50C16R2FRE6
JLCPCB Part #
C3468204
Description
-65℃~+175℃ 16.2Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors