RN50E1002DRE6
MFR.Part #
RN50E1002DRE6
JLCPCB Part #
C1802821
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors