RN60E1002DRE6
MFR.Part #
RN60E1002DRE6
JLCPCB Part #
C3467585
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors