RLR05C1003FRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLR05C1003FRB14
JLCPCB Part #
C1444731
Package
Plugin,D1.7xL3.8mm
Description
-65℃~+150℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors