RN50E1002CRSL
MFR.Part #
RN50E1002CRSL
JLCPCB Part #
C3386309
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors