RN50C3832FBSL
MFR.Part #
RN50C3832FBSL
JLCPCB Part #
C1425704
Description
-65℃~+175℃ 38.3kΩ 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors