RN50C9761BRE6
MFR.Part #
RN50C9761BRE6
JLCPCB Part #
C3573041
Description
-65℃~+175℃ 50mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors