RNC50J5762FSRE8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50J5762FSRE8
JLCPCB Part #
C3436337
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors