RNC50J1122BSRE8
MFR.Part #
RNC50J1122BSRE8
JLCPCB Part #
C3379115
Description
-65℃~+175℃ 100mW 11.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors