RN50C6491FB14
MFR.Part #
RN50C6491FB14
JLCPCB Part #
C1413380
Description
-65℃~+175℃ 50mW 6.49kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors