RN50C9090FBSL
MFR.Part #
RN50C9090FBSL
JLCPCB Part #
C1426025
Description
-65℃~+175℃ 50mW 909Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors