RN50C8662FBSL
MFR.Part #
RN50C8662FBSL
JLCPCB Part #
C1426376
Description
-65℃~+175℃ 50mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors