CMF55383K00DHEA
MFR.Part #
CMF55383K00DHEA
JLCPCB Part #
C3444276
Description
-55℃~+175℃ 383kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS