RN50E10R0BRSL
MFR.Part #
RN50E10R0BRSL
JLCPCB Part #
C3502444
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors