RN50C7871FR36
MFR.Part #
RN50C7871FR36
JLCPCB Part #
C3514305
Description
-65℃~+175℃ 50mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors