Y17451K37000Q9R
MFR.Part #
Y17451K37000Q9R
JLCPCB Part #
C4212472
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.37kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS