RN50C7681FRSL
MFR.Part #
RN50C7681FRSL
JLCPCB Part #
C1797091
Description
-65℃~+175℃ 50mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors