RN55C7681FRSL
MFR.Part #
RN55C7681FRSL
JLCPCB Part #
C1783119
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors