Y14880R15000B9R
MFR.Part #
Y14880R15000B9R
JLCPCB Part #
C4302673
Package
SMD,9.4x9.1mm
Description
-65℃~+170℃ 150mΩ 2W ±0.1% ±15ppm/℃ SMD,9.4x9.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS