RN50C6811FRSL
MFR.Part #
RN50C6811FRSL
JLCPCB Part #
C1794611
Description
-65℃~+175℃ 50mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors