RN50E3301FB14
MFR.Part #
RN50E3301FB14
JLCPCB Part #
C1404482
Description
-65℃~+175℃ 3.3kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors